עורך דין תעבורה - ניר שלום
Header - ניר שלום - עורך דין תעבורה

עו"ד ניר שלום

דיני תעבורה

יצירת קשר

אודות עו"ד ניר שלום

עורך הדין ניר שלום מומחה כבר יותר מ-17 שנים בדיני תעבורה. משרדו הממוקם בתל אביב מזה 12 שנים, עוסק בייצוג וייעוץ לנהגים שביצעו עבירות תעבורה בכל דרגות החומרה ובכל בתי המשפט בישראל. בנוסף להיותו עורך דין תעבורה מנוסה, משמש עו"ד לתעבורה ניר שלום גם כבוחן תאונות דרכים, דבר שממקסם את הצלחותיו המשפטיות ומספק דרכי ראייה מקצועיות ביותר על מקרים מורכבים.

אנו מזמינים אתכם לפגישה בלתי מחייבת, שבה נבחן עבורכם את הדו"ח, הזימון לבית המשפט, התאונה, פסילת הרישוי או כל מקרה אחר שמצריך מעורבות משפטית. באמצעות ניסיוננו המוכח והרזומה העשיר בתחום, נוכל לגבש אסטרטגיה יעילה לפעולה ולהביא לתוצאות משביעות רצון.

תחומי המשרד

נהיגה בפסילה

לעבירת נהיגה בזמן פסילה ישנם שלושה רכיבים עיקריים: פסילה מלהחזיק רישיון נהיגה, הודעה על דבר הפסילה ונהיגה ברכב בזמן הפסילה. מדובר על שלוש רכיבים שלא פעם קל מאוד להוכיח.

נהיגה תחת השפעת סמים

נתפסת על נהיגה תחת השפעת סמים? עורך דין תעבורה הוא הכתובת לייצוג משפטי, במסגרתו יפעל הוא לזיכוי מן העבירה או לענישה מופחתת.

שלילת רישיון נהיגה

עורך דין ניר שלום, המתמחה בדיני תעבורה, ייצג נהגים רבים בעבירות אלו ובזכות ניסיונו המקצועי הרב, הסתיימו תיקים רבים בזיכוי ובמקרים של הרשעה, בעונשים קלים.

נהיגה במהירות מופרזת

כאשר שוטר עוצר נהג בגין נהיגה במהירות מופרזת, הוא רשאי לזמנו לשימוע בפני קצין משטרה, אשר בסמכותו לפסול את רישיונו של הנהג למשך 30 יום.

נהיגה בשכרות

נתפסת על נהיגה בשכרות? עשיתם בדיקת ינשוף (ע"י בדיקת נשיפה) ויצא בדיקה לא תקינה? אל חשש, יש מה לעשות! ייצוג משפטי מקצועי של עורך דין המתמחה בדיני תעבורה

המכון הרפואי לבטיחות בדרכים

הוזמנתם לבדיקות במכון הרפואי? רישיון הנהיגה שלכם נפסל על ידי המכון הרפואי לבטיחות בדרכים? יש מה לעשות! פנו אל עורך דין תעבורה אשר ייצג אתכם

לקוחות מספרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

שתפו את כרטיס הביקור

דילוג לתוכן