ייצוג עצורים וייעוץ מקדים

נעצרת בשל עבירת תעבורה? הצעד הראשון הוא לקבל ייעוץ משפטי וייצוג עצורים של עורך הדין תעבורה, עורך הדין יפעל לשחרורך ממעצר ויעניק לך הגנה משפטית מלאה לאורך ההליך המשפטי, תוך חתירה לתוצאה האופטימאלית ביותר.

ייצוג עצורים בעת המעצר

מטרתו של כלי המעצר הוא לחקור את החשוד ולנסות לבסס את החשדות נגדו לכדי כתב אישום, לאופן התנהלותו של הנהג בשלב המעצר יש משמעות רבה ולא פעם זו היא שתקבע האם תיק החקירה ייסגר או שמא יוגש כתב אישום.

הנחת המוצא בקרב נהגים רבים הנעצרים בגין עבירות תעבורה, היא כי ביכולתם להתמודד עם המעצר לבדם, כאשר בפועל, ללא ייעוץ מקדים של עורך דין תעבורה, יש סיכוי רב להפללה עצמית.

על כן, אם נעצרת, חשוב לפנות באופן מיידי לקבלת ייצוג משפטי אשר במסגרתו ישמור עורך הדין על כל זכויותיך כנחקר ויעשה את המיטב כדי לסגור את התיק ללא כתב אישום. היה ותהיה העמדה לדין, עורך דין תעבורה ייצג את הנהג בהליך המשפטי ויעשה את המיטב להביא לזיכוי מן העבירה או לענישה מקלה.

מתי כדאי לפנות לעורך דין תעבורה עבור ייעוץ וייצוג?

ישנם לא מעט מקרים שבגינם כדאי לפנות לעורך דין תעבורה לצורך ייעוץ וייצוג עצורים. כך לדוגמא: אם זומנת לחקירה בגין נהיגה בשכרות או בגין מעורבות בתאונת דרכים קטלנית או אם היית מעורב בכל מקרה אחר של עבירת תעבורה שבגינו יתכן מאוד שתקבל עונש משמעותי כגון: פסילת הרישיון שלך לפרק זמן כלשהו, קנס כספי גבוה מאוד וצבירת נקודות בכמות משמעותית אשר תגרום שלילת רישיון נהיגה.

לאחר מכן, לצורך חידוש רישיון נהיגה תצטרך לגשת לתאוריה, לטסט ולמכון הרפואי לבטיחות בדרכים לצורך בדיקת כשירות רפואית לנהיגה, אין ספק שמדובר על מקרים קלאסיים שבגינם כדאי מאוד שתפנה לעורך דין תעבורה הטוב ביותר בתחום.

כיצד יכול לסייע לך עורך דין תעבורה?

בכל אחד מהמקרים המדוברים עורך דין תעבורה מקצועי ומנוסה יכול לסייע לנהג. כך לדוגמא: במידה ומדובר על זימון נהג לחקירה של קצין משטרה בגין עבירת מהירות או כל עבירה אחרת, קצין המשטרה יכול לשלול לו את הרישיון ל30 יום ואף יותר. מדובר על פסילה מנהלתית.

אין ספק שיש הבדל משמעותי בין נהג שמגיע לבד לחקירה אצל קצין המשטרה לבין אדם שמגיע יחד עם עורך דין תעבורה מקצועי ומנוסה בתחום זה, לחקירה זו. הגעה יחד עם עורך דין אשר מכיר את התחום היטב, יכולה לסייע לאדם בביטול פסילת הרישיון שעמדה על הפרק או בביטול זימון למשפט עתידי בנוגע למצב הרישיון שלו.

כמו כן, ישנם לא מעט מקרים בהם נפתח תיק כנגד נהג בשל עבירה כלשהי ובאמצעות עורך דין מקצועי בתחום התעבורה ניתן לסגור את התיק.

רצוי לדעת שכאשר נהג עומד לחקירה כלשהי, תמיד ינסו להטעות אותו ולגרום לו להיכשל בלשונו. כאשר עורך דין תעבורה מגיע יחד איתו, הוא מייצג אותו ולא מאפשר לחוקרים לגרום לו לעשות טעות כלשהי בחקירה שבגינה הוא יקבל עונש.

במקרים קשים אם עורך הדין לא מצליח לסגור תיק של נהג כלשהו, הוא לכל הפחות יכול לסייע לו בהפחתת כתב האישום שהוגד נגדו, בייעוץ משפטי טרם הוא עומד לדין ובמהלך המשפט ועוד.

שימוע לפסילה מנהלית

כאמור מעלה, ייצוג עצורים מקדים בעת המעצר הוא קריטי על מנת להימנע מהפללה עצמית. סיטואציה נוספת אשר במסגרתה, ישנה חשיבות רבה לייעוץ משפטי מוקדם היא שימוע המתקיים לשם פסילה מנהלית של רישיון הנהיגה.

לקצין משטרה נתונה הסמכות להורות על שלילת רישיונו של נהג למשך 30 יום, עוד בטרם הורשע בעבירה.

כאשר הנהג פונה לייצוג עצורים וייעוץ משפטי טרם השימוע, יוכל עורך הדין להכינו לקראת ההליך ולייצגו שם, כך שניתן יהיה למנוע את הפסילה המנהלית.

כמו כן, אם זו ניתנה, יכול עורך דין תעבורה, לפנות אל בית המשפט בבקשה לבטלה.

ייצוג עצורים וכתב אישום בעבירות תעבורה

ישנן עבירות תעבורה רבות, אשר החוק קבע עונשים כבדים בצידן, לרבות עונש מאסר של מספר שנים ופסילת רישיון הנהיגה לתקופה ממושכת.

על כן, כאשר מוגש כתב אישום, חשוף הנהג לענישה משמעותית והוא זקוק לייצוג משפטי הולם של עורך דין לתעבורה, מקצועי ומנוסה.

עורך דין ניר שלום זיכה רבים מן הנהגים שייצג בעבירות תעבורה, קלות כחמורות, בזכות הצגת פגמים בראיות התביעה והביא להסדרי טיעון מקלים בתיקים בהם היה בסיס להרשעה, אך לצדו, נסיבות מקלות אשר הצדיקו עונש מופחת.

נקלעת לבעייה תעבורתית? צרייך ייצוג עצורים או ייעוץ מקדים? ניר שלום הוא מבכירי הסנגורים בתחומו ומעניק ייצוג עצורים וייצוג משפטי מלא החל משלב המעצר ועד לסיומו של ההליך המשפטי.

השאר פרטים או התקשר עוד עכשיו אל עורך דין תעבורה ניר שלום לקבלת ייעוץ משפטי ללא תשלום. אל תתמהמה!

טלפון:077-9976882  מייל: Nirshalomlaw@gmail.com 

ייצוג עצורים
נושאי המאמר:
השאירו פרטים ואחזור אליכם
דילוג לתוכן